Výkup nehnuteľností

Ak potrebujete peniaze za Vašu nehnuteľnosť okamžite v hotovosti bez rizika, ste na správnej adrese.  

Ponúkame Vám riešenie! Za Vašu nehnuteľnosť Vám ponúkneme férovú sumu, nakoľko sa výkupu nehnuteľností venujem viac ako 10 rokov, tak sme pripravení na rôzne právne situácie a iné okolnosti. Výkup prebieha rýchlo, pohodlne a v hotovosti. Výhodou je hlavne rýchlosť predaja, v prípade ak sa dohodneme na podmienkach výkupu, môžete mat peniaze už do niekoľkých dní, vyhýbate sa tým zdĺhavému procesu predaja pomocou realitnej kancelárie, kde by sa niekoľko mesiacov hľadal klient na kúpu Vašej nehnuteľnosti, ale po nájdení sa proces pri klasickom predaji nekonči. Začína sa proces vybavovania financovania predmetnej nehnuteľnosti, ktorý môže trvať aj niekoľko mesiacov. 


Transparentne a individuálne ohodnocujeme nehnuteľnosti, ponúkame najvyššie ceny, až do výšky 90% z trhovej ceny nehnuteľnosti (v závislosti od parametrov nehnuteľnosti).


V prípade ak sa rozhodnete pre využitie našich služieb ohľadom výkupu nehnuteľnosti vybavíme všetky potrebné podklady k úspešnému výkupu Vašej nehnuteľnosti ako napríklad kúpne zmluvy, návrh na výmaz záložného práva v prípade nutnosti vyplatenie pohľadávky, návrh na vklad vlastníckeho práva a podobne. 


Neváhajte nás kontaktovať mailom na : filip.hvezda@investreal.sk alebo telefonicky na: 0949 807 451, prípadne použite kontaktný formulár nižšie,


Tešíme sa na spoluprácu 

INVEST REAL SLOVAKIA, s.r.o.