Viacgeneračný Rodinný dom v Rajeckých Tepliciach

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj viacgeneračný Rodinný dom v prekrásnom prostredí kúpeľného mesta Rajecké Teplice. 

 Jedná sa o poschodový Rodinný dom s plochou strechou. Dispozične je rozdelený na dva samostatné vstupy z dvora. Jedným hlavným vchodom sa dostaneme do samostatného 3izbového domu vybaveného samostatnou kuchyňou s jedálenskou častou a komorou na potraviny, kúpeľňou, samostatným WC na poschodí a vstupnou halou, technickou miestnosťou a práčovňou na prízemí. Druhým vchodom z dvora do domu sa dostaneme do samostatného dvojizbového bytu s kuchyňou, kúpeľňou a WC. 

Bytová jednotka sa nachádza na prízemí, vstup je bezbariérový. Dom je napojený na všetky IS ako elektrika, mestská voda, kanalizácia a plyn. 

Kúrenie v celom dome zabezpečuje plynový kotol značky BUDERUS, umiestnený v technickej miestnosti. Stavba je z roku 1972, od výstavby až do dnešného dňa, dom vlastnila jedna rodina, čo nám dáva jasný obraz o perfektnej starostlivosti a údržbe celého domu a priľahlého pozemku. Strecha domu je plochá odizolovaná a rekonštruovaná v roku 2019. Okná a vstupné dvere v celom dome sú plastové. Domček je postavený s kvalitných materiálov (tehla a škvárobetónová tvarovka a pripravený na prípadné úpravy podľa Vašich predstáv. 

 V zadnej časti pozemku je umiestnená samostatne stojaca garáž. 

 Celková cena ponúkaného viacgeneračného Rodinného domu, spolu s pozemkom o veľkosti 645m2, je 229 000€ vrátane provízie RK. 

 V prípade záujmu je možnosť dokúpiť pozemok v zadnej časti záhrady o výmere 1058m2 za cenu 125 000€ 


Predáva: INVEST REAL SLOVAKIA, s.r.o. Filip Hvězda mail: filip.hvezda@investreal.sk mobil: 0949 807 451