Rodinný dom v obci 

Zemianske Podhradie

Ponúkame Vám na predaj Rodinný dom (plocha 137m2) na pozemku 690m2, v obci Zemianske Podhradie. Dom bol kompletne zrekonštruovaný a zariadený do štandardu okrem kuchynskej linky. Je postavený čiastočne z nepálenej tehly, co zabezpečuje príjemnú klímu v dome a čiastočne z pálenej tehly, časť domu je podpivničená (30m2). Strešná krytina je plechová, krov je pôvodný bez poškodenia a sú osadené nové strešné laty. Na pozemku je vybudovaná nová prípojka verejného vodovou. Kanalizácia je riešená novou betónovou žumpou s objemom 10m3.

Rozvody vody a kúrenia sú vyhotovené z plasthliníku. Kúrenie (radiátory) a ohrev vody je zabezpečený novým plynovým kotlom zn. Protherm. Elektroinštalácia je nová v celom dome, vypínače a zásuvky zn. Legrand. Podlahy v dome sú laminátové a v kúpeľni spojenej s WC je keramický obklad a dlažba. Okná v celom dome sú plastové. Dom je zateplený izoláciou s hrúbkou 10cm.

Dispozícia domu:

-vstupná chodba (veranda)

-spálňa

-obývacia izba prechodná

-izba

-kuchyňa

-kúpelňa s WC (geberit)

-kumbál

Vstup do pivnice je z dvora domu, v pivnici sú dve samostatné miestnosti.

Zámková dlažba pred domov poskytuje priestor na parkovanie dvoch áut.

Obec Zemianske Podhradie má 770 obyvateľov, nachádza sa tu školka, kostol a obchod zo zmiešaným tovarom, bezprostredne susedí s obcou Bošaca, kde sa nachádza kompletná občianska vybavenosť (škola, potraviny, reštaurácie, zdravotné stredisko a pod). Okresné mesto Nové Mesto nad Váhom je vzdialené cca 10km (10minút autom), spojenie do okolitých obcí a miest je taktiež zabezpečený pravidelnou autobusovou dopravou. Obec ponúka hlavne pokojné bývanie v krásnom prostredí Bielych Karpát kde nájdete množstvo príležitostí na turistiku, šport alebo relax.

V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať.

Cena: 149 900 €

Predáva

INVEST REAL SLOVAKIA, s.r.o.

Filip Hvězda

mobil.: 0949 807 451

mail: filip.hvezda@gmail.com

Iné RK - kontaktovať len s konkrétnym záujemcom o kúpu pozemku, sme vlastníkom nehnuteľnosti.