Rodinný dom v obci Majcichov

Ponúkame na predaj poschodový rodinný dom s prístavbou vhodnou na vybudovanie druhej bytovej jednotky. Cely dom vrátane prístavby je podpivničený. Nachádza sa na rozľahlom pozemku o výmere 1312m2, šírka pozemku je 13m. Vstup do domu je z dvora. Na pozemku sa nachádza aj murovaná garáž s dielňou.

Dispozícia prízemie:

- vstupná predsieň

- hala

- 3x samostatná izba

- kuchyňa so špajzou

- kúpeľňa

- samostatné WC

- komora

-schodisko do podkrovia a pivnice

Dispozícia pivnice:

- kotolňa

- 2x skladová miestnosť

- spoločenská miestnosť s krbom

Dispozícia podkrovia:

- chodba so vstupom pod strechu

- izba

Dom presiel čiastočnou rekonštrukciou, je zateplený 5cm polystyrénom, sú vymenené plastové okná a vchodové dvere. Do domu je dovedený nový verejný vodovod, ktorý je napojený iba v kuchyni, takisto ako aj verejná kanalizácia a plyn. Rozvody vody a kúrenia v dome je nutné zrekonštruovat. Elektroinštalácia v dome je čiastočne zrekonštruovaná.

Priestor ponúka novému majitelovi možnosť realizácie prestavby podľa vlastných predstáv. Výhodou je priestranný pozemok a veľká zastavná plocha. Dom sa nachádza v slepej ulici v zástavbe rodinných domov.

Obec Majcichov ponúka kompletnú občiansku vybavenosť (škôlka, skola, zdravotné stredisko, obchody a služby). Dostupnosť do okresného mesta Trnava je 10minút autom (10km) a do Bratislavy 25minút (40km) D1, autom.

V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte:

Filip Hvězda

0949 807 451

filip.hvezda@gmail.com

Cena: 146 000€ + 3000€ provízia RK

Iné RK kontaktovať len s konkrétnym klinetom, sme vlastníci predmetnej nehnuteľnosti.