Rodinný dom v obci Koválovec

Pozemok: 2114m2
Úžitková plocha domu: 220m2

Ponúkame na predaj dom v obci Koválovec, jedná sa o velmi priestranný dom ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Veľkou výhodou je kompletne vymenená strecha vrátane krovu, podkrovie je pochôdzne a je možnost vybudovať tu dalšie obytné miestnosti.

Dispozícia domu:

- Vstupná chodba so schodiskom

- Kuchyňa spojená s jedálenskou časťou

- Obývacia izba s krbom

- izba

- spálňa so samostatnou sprchou

- kúpeľna a technická miestnosť

- samostatné WC

- smaostatná izba na poschodí

Dom má podorys v tvare pismena "L" s tým že v prednej časti domu sa nachádza prístavba v pôvodnom stave, ktorú je možno využit po rekonštrukcii ako samostatný domček pre hostí. Dom a prístavba je prepojená spoločnou strechou, kde z podkrovia domu je možné sa dostať do podkrovia prístavby.

Kúrenie v dome je nové, ohrev vody zabezpečuje plynový kotol Protherm, rozvod kúrenia bol vymenený a taktiež boli osadené nové radiátory. Rozvody TUV sú čiastočne vymenené. Plynové rozvody boli počas rekonštrukcie vybudované nové. Elektroinštalácia v dome je pôvodná. Voda v dome je zabezpečená vlastnou studňou a kanalizácia je riešená žumpou na dvore domu.

V kuchyni je osadená kuchynská linka so sporákom.

Okná z obývacej izby a samostatnej izby sú plastové, ostatné okná v dome s výhľadom do dvora, sú pôvodné drevené.

Obrovskou výhodou daného domu je priľahlý dvor. Celý pozemok má výmeru krásnych 2114m2 vrátane zastavných plôch. Na prednej časti pozemku sa nachádza samotný dom s prístavbou, súčasťou domu je garáž a skladový priestor. Na protiľahlej strane dvora je umiestnená letna kuchyna s pôvodnou pecou na drevo, ktorá je funkčná a možete si v nej pripraviť napríklad domáci chlieb počas posedení v kruhu rodiny a priateľov. V strednej časti pozemku je umiestnená drevená stodola (drevo a nosné časti stodoly sú v dobrom stave), ktorá po menšej rekonśtrukcii dodá domu ako celku nezameniteľnú atmosféru. Do stodoly je zavedená elektroinštalácia.

V zadnej časti pozemku, oddelenej pletivovým plotom, je v miernom stúpaní, ovocný sad a pôvodná pivnička na uskladnenie ovocia a zeleniny.

Koválovec je malá obec vzdialená od okresného mesta Skalica 10km, od hlavného mesta Bratislava 90km. Obec a cca 160 obyvateľov, nachádza sa tu predajńa potravín, ihrisko, pohostinstvo. Materská škola, Základná škola, pošta a zdravotné stredisko sa nachádza v susednej obci Radošovce 2km.

Miesto je vhodné na trvalé bývanie, ale aj ako rekreačná chata, kde si naplno oddýchnete v krásnom prostredí Bielych Karpát.

V prípade záujmu o obhliadku kontaktujte:

Filip Hvězda

0949 807 451

filip.hvezda@gmail.com

Cena: 144 900€

Iné RK kontaktovať len s konkrétnym klinetom, sme