Rodinný dom v obci Dlhá 

Ponúkame na predaj rodinný dom s rozlahlým pozemkom v obci Dlhá.

Dom je jednopodlažný (150m2) v tvare "L", čiastočne podpivničený (38m2), nad celým obytným priestorom je pochôdzna povala, ktorá slúži ako úložný piestor. V prípade rekonštrukcie sa tento podkorvný priestor moze využit ako obytná časť. Jedná sa o čiastočne zrekonštruovaný dom, povodná stavba je z roku 1964 a v roku 2007 boli na dome vymenené plastové okná a vchodové dvere, dlažby a obklady v chodbe a kuchyni, laminátové podlahy v izbách, v kúpeľni bola osadená rohová vaňa. Kuchynská linka je rovnako z roku 2007.

Kotol je plynový a umiestnený v pivnici domu.

Dispozícia domu:

-vstupná chodba/hala

-kuchyňa

-kúpelňa

-smaostatné WC

-obývacia izba

-3x spálňa

Do pivnice a podkrovia sa vchádza s dvora domu.

Dom je napojený na verejný vodovod, elektrickú sieť a plyn. Kanalizácia je riešena septikom na pozemku.

Za domom je bývalá hospodárska budova, ktorá slúži momentálne ako prístrešok.

Vďaka velkorysému pozemku 3331m2 je možnosť nerušene prepojit podnikanie s bývaním, napríklad vybudovanie stolárskej dielne, autoservisu prípadne stajnu pre kone s výbehom, alebo pozemok využit iba ako záhradu. Šírka pozemku v najširšom bode je 18m a v najužsom bode 14m.

Obec Dlhá má 450 obyvateľov a je vzdialená 16km od krajského mesta Trnava, kde je kompletná občianska vybavenosť. V obci sa nachádza materská škôlka, potraviny a domáce potreby. Spádová oblasť pre základnú školu, lekársku službu a poštu je obec Suchá nad Parnou, vzdialená 5km.

V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať, sme vlastníkom nehnuteľnosti.

Cena: 139.000€

Predáva:

Filip Hvězda

0949 807 451

filip.hvezda@gmail.com