3 izbový byt Piešťany - Orviská cesta

Predmetný byt sa nachádza v okrajovej časti okresného mesta Pieštany. Veľkou výhodou je kľudné bývanie v priestrannom byte na skok do mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou. K bytu prináležia dve veľké murované pivnice a je možné užívať veľkú časť záhrady pred bytovým domom. Parkovanie je bezproblémové priamo pred bytovým domom. 

Byt má výmeru 70m2 a nachádza sa na 2/2 poschodí bytového domu, na poschodí sú len dva byty čo je veľká výhoda, nakoľko v bytovom dome bývajú iba 3 rodiny a to sa odzrkadľuje na pohode a bezpečí bývania. K bytu prináležia dve murované pivnice spolu o výmere 26m2. 

Dispozícia bytu je nasledovná: 

-vstupná chodba 

- samostatná kúpeľňa a WC 

- šatník 

- samostatná izba 

-priechodná obývacia izba z ktorej sa prechádza do tretej priestrannej izby 

-samostatná kuchyňa a špajza 

V bytovom dome sú nové stupačky. Prívod studenej vody je riešený pomocou studne, ktorá zabezpečuje dostatok vody pre celú lokalitu (4 bytové domy). Kanalizácia je riešená žumpou. 

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Výmena plastových okien, nová elektroinštalácia, nové rozvody vody a kúrenia. Vykurovanie zabezpečuje nový elektrický kotol, ohrev úžitkovej vody bojlerom. Kúpeľňa je vybavená novou vaňou, umývadlom. Podlahy v bytu sú laminátové okrem kúpeľne kde je keramický obklad a dlažba. V kuchyni je nová kuchynská linka IKEA so vstavanou rúrou a varnou doskou. Náklady na bývanie sú veľmi nízke, pri kúrení pomocou elektriky, sú predpokladane do 100€ mesačne komplet vrátane správy bytového domu. V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať 

Cena: 77.900 € INVEST REAL SLOVAKIA, s.r.o. Filip Hvězda mobil.: 0949 807 451 mail: filip.hvezda@gmail.com Iné 

RK - kontaktovať len s konkrétnym záujemcom o kúpu domu, sme vlastníkom nehnuteľnosti.