2izbový byt v obci Dolné Trhovište

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v obci Dolné Trhovište. Úžitková plocha bytu je 65m2 bez plochy balkónu, loggie a pivnice. Nachádza sa na 1. poschodí z 3. Podlaha v izbách je plávajúca, keramická dlažba sa nachádza na chodbe, v kúpeľni a kuchyni. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom. V kúpeľni spoločnej s WC sa nachádza vaňa, umývadlo, priestor na pračku a plynový kotol so zásobníkom, ktorý zabezpečuje vykurovanie v byte a aj ohrev úžitkovej vody. Kuchynská linka je vybavená plynovým sporákom s elektrickou teplovzdušnou rúrou, odsávačom pár a predprípravou na umývačku riadu.

Dispozícia bytu:

-vstupná chodba

-kúpeľňa s WC

-samostatná kuchyna s jedálenským kútom

-obývacia izba s loggiou

-spálňa s balkónom

Byt bol kompletne rekonštruovaný a to vrátane novej elektroinštalácie a rozvodov kúrenia. Konštrukcia bytového domu je panelová. Veľkou výhodou daného bytu je nadštandardná rozloha a to 65m2 úžitkovej podlahovej plochy bez balkónu a loggie. K bytu prináleži priestranná murovaná pivnica s rozlohou 7m2 v suteréne bytového domu. Pred bytovým domom je k dispozícií k užívaniu oplotená zahrada s výmerou cca 70m2, záhrada nieje predmetom predaja.

Obec Dolné Trhovište ponúka vrámci občianskej vybavenosti škôlku, potraviny a poštu. Všetky ostatné služby a obchody su vo vynikajúcej dostupnosti iba 8km (8minút autom) v okresom meste Hlohovec, prípadne cca 25minút autom v mestách Nitra alebo Pieštany.

Cena: 76.900 €

Kontakt:

INVEST REAL SLOVAKIA, s.r.o.

Filip Hvězda

mobil.: 0949 807 451

mail: filip.hvezda@gmail.com

Iné RK - kontaktovať len s konkrétnym záujemcom o kúpu bytu, sme vlastníkom nehnuteľnosti.